Рисен 570В

Рисен 570В

Модел бренда: РСМ110-8-565-585БХДГ
Тип модула: бифацијални модул серије Хетеројукција хипер-јона
Снага:565-585В
Предности производа

1. Патентирана технологија:Соларни панел Рисен 570В има патентирану технологију која побољшава његове перформансе и поузданост. Овај јединствени дизајн осигурава да плоча може да издржи екстремне временске услове, укључујући јак снег, град и јак ветар. Поред тога, патентирана технологија оптимизује излазну енергију панела, омогућавајући му да испоручи већу ефикасност.

 

2. Већа ефикасност 22,4%:Соларни панел Рисен 570В има већу ефикасност од 22,4%, што значи да може претворити више сунчеве светлости у електричну енергију. Ово је значајна предност, јер осигурава да панел производи више енергије, што доводи до веће уштеде за кориснике.

 

3. Ултра-висок бифацијални фактор:Соларни панел Рисен 570В има ултра-високи бифацијални фактор, што значи да може да ухвати и претвори сунчеву светлост и са предње и са задње стране панела. Ово је велика предност, јер омогућава панелу да генерише више енергије у поређењу са традиционалним соларним панелима.

 

product-1200-607

 

4. Водећа технологија процеса метализације:Соларни панел Рисен 570В користи најновију водећу технологију процеса метализације, која обезбеђује да ћелије панела имају већу контактну површину са електродама. Ово резултира ефикаснијим преносом електричне енергије, смањењем губитка енергије и побољшањем укупних перформанси соларног панела.

 

5. Изузетна издржљивост:Соларни панел Рисен 570В је дизајниран да издржи екстремне временске услове и траје много година. Панел је направљен од висококвалитетних материјала који обезбеђују његову издржљивост, што га чини поузданим и дуготрајним избором за кориснике соларне енергије. Његов висококвалитетни дизајн такође обезбеђује да захтева минимално одржавање, смањујући трошкове и чинећи га погодном опцијом за кориснике.

 

product-1200-292

 

Инжењерски цртеж (мм)

 

product-1200-607

 

Механички подаци

Соларне ћелије

н-тип ХЈТ

Целл Цонфигуратион

110 ћелија (5×11+5×11)

Димензије модула

2384×1096×30 мм

Тежина

34кг

Суперстрат

Висока трансмисија, АР обложено топлотно ојачано стакло

Супстрат

Топлотно ојачано стакло

Рам

Легирани челик високе чврстоће

Ј-Бок

Поттед, ИП68, 1500ВДЦ, 3 Сцхоттки бипасс диоде

Каблови

4.0мм², позитив(+)350мм, негатив(-)230мм (конектор укључен)

Цоннецтор

Рисен Твинсел ПВ-СИ02, ИП68

 

product-1200-547

 

Електрични параметри у СТЦ

Број модела

РСМ110-8-565БХДГ

РСМ110-8-570БХДГ

РСМ110-8-575БХДГ

РСМ110-8-580БХДГ

РСМ110-8-585БХДГ

Називна снага у ватима-Пмак

565W

570W

575W

580W

585W

Напон отвореног кола-Воц

41.18V

41.27V

41.36V

41.46V

41.55V

Струја кратког споја-Исц

17.47A

17.57A

17.67A

17.77A

17.88A

Максимални напон снаге-Вмпп

34.53V

34.60V

34.68V

34.76V

34.84V

Макимум Повер Цуррент-Импп

16.39A

16.49A

16.60A

16.71A

16.81A

Ефикасност модула (%)

21.6%

21.8%

22.0%

22.2%

22.4%

СТЦ

Озрачење 1000 В/м², температура ћелије 25 степени, ваздушна маса АМ1,5 према ЕН 60904-3

Бифацијални фактор

85±10(%)

Ефикасност модула (%)

Заокруживање на најближи број

 

Електричне карактеристике са 10% појачања снаге на задњој страни

Број модела

РСМ110-8-565БХДГ

РСМ110-8-570БХДГ

РСМ110-8-575БХДГ

РСМ110-8-580БХДГ

РСМ110-8-585БХДГ

Укупна еквивалентна снага -Пмак

622W

627W

633W

638W

644W

Напон отвореног кола-Воц

41.18V

41.27V

41.36V

41.46V

41.55V

Струја кратког споја-Исц

19.21A

19.32A

19.44A

19.55A

19.66A

Максимални напон снаге-Вмпп

34.53V

34.60V

34.68V

34.76V

34.84V

Макимум Повер Цуррент-Импп

18.03A

18.14A

18.26A

18.38A

18.50A

 

Појачање снаге на задњој страни: Додатно појачање са задње стране у поређењу са снагом предње стране у стандардним условима испитивања. Зависи од монтаже (структура, висина, угао нагиба итд.) и албеда тла.

 

Електрични параметри у НМОТ-у

Број модела

РСМ110-8-565БХДГ

РСМ110-8-570БХДГ

РСМ110-8-575БХДГ

РСМ110-8-580БХДГ

РСМ110-8-585БХДГ

Максимална снага-Пмак

431.7W

435.4W

439.3W

443.1W

447.0W

Напон отвореног кола-Воц

38.59V

38.67V

38.75V

38.85V

38.93V

Струја кратког споја-Исц

14.32A

14.40A

14.49A

14.57A

14.66A

Максимални напон снаге-Вмпп

32.29V

32.36V

32.43V

32.50V

32.58V

Макимум Повер Цуррент-Импп

13.37A

13.46A

13.55A

13.63A

13.72A

НМОТ

Озрачење на 800 В/м², температура околине 20 степени, брзина ветра 1 м/с

 

product-1200-398

 

product-531-60

 

Температура и максималне оцене

Номинална радна температура модула (НМОТ)

44 степена ±2 степена

Температурни коефицијент Воц

-0.22%/ степен

Температурни коефицијент Исц

0.047%/ степен

Температурни коефицијент Пмак

-0.24%/ степен

Оперативна температура

-40 степен ~+85 степен

Максимални напон система

1500ВДЦ

Максимална снага осигурача серије

35A

Ограничење реверзне струје

35A

 

Апликације

1. Трајност и дуговечност:Хетеројуцтион Хипер-ион Сериес Бифациал модул је дизајниран за дугорочне перформансе и издржљивост. Са робусним оквиром и дизајном отпорним на временске услове, овај модул може издржати оштре услове околине. То га чини идеалним за инсталације у екстремним временским условима, као што су пустиње или приобална подручја.

 

product-1200-398

 

2. Свестраност:Двоструки дизајн модула омогућава му да генерише електричну енергију са обе стране, што га чини флексибилним и веома разноврсним. Може се инсталирати на низ површина, као што су кровови, зидови, па чак и на тлу, пружајући више могућности за постављање и коришћење соларних панела.

 

product-1200-398

 

3. Одржив и еколошки прихватљив:Модул Рисен 570В је еколошки прихватљиво и одрживо енергетско решење које може смањити емисије угљеника и допринети борби против климатских промена. Како обновљива енергија постаје све важнија, овај модул нуди прилику да се смањи ослањање на фосилна горива и побољша укупна одрживост животне средине.

 

Бранд Цооператион

Јингсун и Рисен имају стабилно партнерство када су у питању соларни панели. Јингсун, као лидер у производњи соларних панела, блиско је сарађивао са Рисен, компанијом са преко десет година искуства у индустрији. Заједно су успели да обезбеде квалитетне соларне панеле да задовоље растућу потражњу за обновљивом енергијом. Обе компаније деле исти циљ промовисања одрживе будућности, а наше партнерство додаје снагу њиховој заједничкој мисији. Са Јингсун-овом стручношћу у истраживању и развоју и Рисен-овом посвећеношћу иновацијама, наше партнерство наставља да напредује и користи животној средини.

 

product-1200-298

 

Паковање и достава

1.паковање материјала

Јингсун соларни панели су упаковани у висококвалитетне кутије од пене и картона како би се спречила било каква оштећења током транспорта. Амбалажа је дизајнирана да издржи тешке временске услове и заштити панеле од било каквог потенцијалног удара.

 

2.Транспорт

Када транспортујете своје Јингсун соларне панеле, важно је да их одржавате сувим и безбедним. Кутије у којима се налазе панели треба пажљиво пунити како бисте избегли било какве изненадне трзаје или ударе током транспорта, који би могли оштетити панеле.

 

3.Хандлинг

Када рукујете својим Јингсун соларним панелима, важно је да будете пажљиви и нежни. Панели су направљени од деликатних материјала и са њима треба пажљиво поступати. Обавезно носите рукавице када рукујете панелима да не бисте оставили трагове или уља на површини.

 

4.Складиштење

Ако нећете одмах да инсталирате своје Јингсун соларне панеле, мораћете да их чувате на сувом, чистом и безбедном месту. Држите панеле даље од оштрих предмета или тешких материјала који би их могли оштетити. Плоче треба чувати у оригиналном паковању како би биле безбедне од прашине и крхотина.

 

product-1200-486

 

ФАК

П: Које су предности бифацијалног модула серије Рисен 570В Хетеројуцтион Хипер-ион?

О: Бифацијални модул серије Рисен 570В Хетеројунцтион Хипер-ион нуди водећу ефикасност и излазну снагу на тржишту, што га чини одличним избором за све који желе да максимизирају излаз енергије своје соларне инсталације. Његов бифацијални дизајн омогућава да ухвати светлост са обе стране, чинећи га још ефикаснијим у одређеним условима.

П: Како функционише бифацијални дизајн модула Рисен 570В?

О: Бифацијални дизајн модула Рисен 570В омогућава му да ухвати светлост са обе стране, што може довести до значајног побољшања излазне енергије у одређеним ситуацијама. На пример, када је модул инсталиран на локацији где постоји рефлектујућа површина (као што је снег или вода), задња страна модула може да ухвати сунчеву светлост која се рефлектује назад на њега, додајући његову излазну енергију.

П: Који су захтеви за инсталацију модула Рисен 570В?

О: Као и већина соларних панела, модул Рисен 570В мора бити инсталиран на локацији која прима пуно сунчеве светлости (идеално, без сенчења). Такође је важно осигурати да је модул безбедно монтиран и правилно ожичен. Поред тога, бифацијални дизајн може захтевати нека додатна разматрања, као што је употреба рефлектујућих површина испод модула како би се максимизирао излаз енергије.

П: Да ли је модул Рисен 570В компатибилан са другом соларном опремом?

О: Да, модул Рисен 570В је дизајниран да буде компатибилан са већином соларне опреме, укључујући инверторе и системе за складиштење батерија. Као и код сваке соларне инсталације, важно је осигурати да су све компоненте правилно усклађене и ожичене како би се максимизирала излазна енергија и ефикасност система.

П: Колики је животни век модула Рисен 570В?

О: Модул Рисен 570В је дизајниран да траје много година, са типичним животним веком од 30 година или више. Такође је подржано гаранцијом која покрива недостатке и друга питања, дајући корисницима мир да је њихова инвестиција заштићена. Уз правилну инсталацију и одржавање, Рисен 570В модул може да обезбеди поуздану, дугорочну производњу соларне енергије за широк спектар примена.

Popularne oznake: рисен 570в, Цхина рисен 570в произвођачи, добављачи, фабрика

Pošalji upit